O NAS

Kim jesteśmy?

Koło Naukowe Elektronicznego Biznesu to grupa studentów i absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego, którzy chcą rozwijać się w szeroko pojętej dziedzinie e-biznesu. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy widzą w studiach coś więcej niż zdobywanie tytułów. 

Zajmujemy się wieloma dziedzinami, takimi jak SEO, marketing internetowy i e-commerce. Dzięki współpracy z trójmiejskimi przedsiębiorcami mamy szansę realizować swoje pasje oraz zwiększać indywidualną konkurencyjność na rynku pracy.

Wspólnie organizujemy warsztaty, konferencje i szkolenia, ale przede wszystkim dzielimy się wiedzą i zarażamy się nawzajem pozytywną energią!

Kneblików

Tyle nas jest na dzień dzisiejszy. Każdy z nas jest inny, od starych „wyjadaczy”  e-commerce po osoby początkujące, głodne wiedzy i chcące stawiać swoje pierwsze kroki w e-biznesie. Łączy nas jednak wspólna pasja i chęć rozwoju.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Social media

Poprowadzimy Twoje profile w mediach społecznościowych. Sprawimy, że staną się dla odbiorców skuteczną zachętą do interakcji i kontaktu.

Analiza

Zajmiemy się audytem Twojej witryny pod kątem SEO, UX oraz przeanalizujemy efektywność innych internetowych kanałów komunikacji.

Strony www

Wykorzystująć platformę WordPress stworzymy dla Twojego biznesu zoptymalizowaną witrynę, dopasowaną do wyznaczonych celów biznesowych.

Organizacja wydarzeń

Przeprowadzimy szkolenie, zorganizujemy warsztaty, a co więcej zajmiemy się całą promocją wydarzenia. Od biletów aż po plakaty.

Plan wzrostu

Pomożemy Twojemu przedsiębiorstwu zaplanować jego wzrost w oparciu o działalność w Internecie.

Co mówią o nas inni?

Cenię Was za biznesowy błysk w oku i megatony energii, których nie dostrzegłem w żadnym innym kole naukowym w Polsce. Zuch zespół.
Zrzut ekranu 2017-08-27 o 13.21.07
Adrian Pakulski
PAQ-STUDIO
Z Kołem Naukowym Elektronicznego Biznesu UG mieliśmy przyjemność spotkać się przy okazji konferencji "Trójmiejska Dolina Krzemowa" zorganizowanej przez Koło. Konferencja była dopięta na ostatni guzik i profesjonalnie przygotowana. Jak się okazało za całym przedsięwzięciem stoją bardzo pozytywne osoby, które mają wiele pomysłów i zainteresowań. Śledząc profil KNEBu na Facebooku nie mam wątpliwości, że to bardzo kreatywna grupa, która przygotuje jeszcze nie jedno ciekawe wydarzenie.
23477024_1723542394353902_1694364334_n
Zofia Babicka-Klecor
Legal Geek

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Jesteśmy otwarci na każdy projekt, który zorientowany jest na działalność w obszarze e-biznesu. Jeśli masz ciekawy pomysł jak wykorzystać nasze umiejętności, nie zwlekaj, daj nam znać!

Aby rozpocząć z nami współpracę, skorzystaj z formularza kontaktowego.