PROJEKTY

Szkolenie z technik sprzedaży

26.05.2017

Szkolenie z technik sprzedaży poprowadzone przez p. Karolinę Filipowicz-Syrocką. Dowiedzieliśmy się na nim jakie są etapy sprzedaży i co skłania klienta do kupna danego produktu/usługi. Najwięcej dyskutowaliśmy o tym, jak analizować potrzeby konsumentów i jak wykorzystać to w dalszej rozmowie. Zaskoczyło nas na jak wiele sposobów można przedstawić tą samą ofertę, aby była ona interesująca dla każdego klienta i dopasowana do jego oczekiwań.

Arrow
Arrow
Slider

KNEB X Amazon

20.04.2017

Spotkanie z oddziałem Amazon Development Center z Gdańska zorganizowane na Wydziale Ekonomicznym UG. W ramach wydarzenia odbyły się 3 prelekcje. Poruszona została tematyka compliance, bezpieczeństwa produktów na Amazon, robotyzacji procesów biznesowych oraz AI. Dodatkowo uczestnicy dowiedzieli się jak wygląda praca w gdańskim oddziale Amazon.

Arrow
Arrow
Slider

Zbiórka dla Uszakowa

11-12.04.2017

Przed Świętami Wielkanocnymi odbyła się zbiórka dla królików z "Uszakowa" znajdującego się w Sopocie. Akcja zakończyła się sukcesem - przez dwa dni zebraliśmy 645,01 zł + akcesoria niezbędne dla uszaków! Cieszymy się, że tak wiele osób przyłączyło się do akcji i mogliśmy zobaczyć uśmiechy na twarzach opiekunów schroniska.

Arrow
Arrow
Slider

Bałtycki Festiwal Ekonomiczny

6.04.2017

Dnia 6 kwietnia 2017 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbył się drugi dzień „Bałtyckiego Festiwalu Ekonomicznego”. W związku z tym KNEB zorganizował wydarzenie dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych. Impreza odbyła się pod hasłem „Podróż na tajemniczą wyspę Internetu”. Podczas naszej przygody na dzieci czekała masa niespodzianek i nagród. Główną atrakcją była gra „Podróż na tajemniczą wyspę Internetu”. Co więcej, nie zabrakło też konkurencji artystycznych. Zadaniem naszej młodszej załogi było narysowanie tego, co mogłoby przydać się współczesnemu piratowi podczas jego podbojów. Według dzieci był to m.in. telefon, GPS a nawet telewizor! Ponadto, nasi goście uczestniczyli w quizie, w którym zadaniem było odgadnięcie haseł związanych z e-commerce. Okazało się, że terminy takie jak Facebook czy surfowanie nie były im obce, a kreatywność naszych młodych „piratów” internetowych nie miała granic. Ahoj!

Arrow
Arrow
Slider

Tydzień Organizacji Studenckich

27-30.03.2017

#KNEB był współorganizatorem Tygodnia Organizacji Studenckich 2017. Wydarzenie to odbyło się na Wydziale Ekonomicznym w ramach Sopockiego Forum Organizacji Studenckich. Wraz innymi kołami naukowymi oraz organizacjami #KNEB przygotował stoisko, na którym chętni mogli sprawdzić swoją umiejętność rozpoznania phishingu w specjalnym quizie. Dodatkowo, członek koła Maciej Laskowski, specjalista ds. e-commerce, poprowadził dla zainteresowanych szkolenie pt. „Reklamy na Facebooku dla bystrzaków”.

Arrow
Arrow
Slider

Łeba 2017

17-19.03.2017

#KNEB zorganizował kolejną już wewnętrzną konferencję wyjazdową w Łebie. Tym razem uczestnicy wzięli udział w szkoleniu z WordPressa, które poprowadził specjalista ds. e-commerce oraz członek koła Maciej Laskowski. Wyjazd był także okazją do szkolenia w zakresie kompetencji miękkich, które poprowadził opiekun koła, mgr Adam Borodo.

Arrow
Arrow
Slider

Warsztaty SEO

02.03.2017

Pierwsze spotkanie z cyklu „Kariera w e-commerce” ze specjalistą ds. SEO-Adrianem Pakulskim organizowane przez #KNEB we współpracy z O4 Students. Tematem spotkania będą podstawowe zagadnienia dotyczące SEO oraz możliwości jakie daje rozwój w optymalizacji.

Arrow
Arrow
Slider

Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych

10.02.2017

Dzięki głosom publiczności udało nam się wygrać plebiscyt Dziennika Bałtyckiego w kategorii Przedsiębiorczość młodzieżowa. Dziękujemy za każdy głos!

Arrow
Arrow
Slider

Zbiórka dla Ciapkowa

14-15.12.2016

Przedświąteczna zbiórka na rzecz zwierząt przebywających w gdyńskim schronisku "Ciapkowo", podczas której odbywała się rywalizacja pieniężna pomiędzy "Kotełami" a "Piesełami", zakończona zwycięsko przez te drugie. W sumie zebrano 825 zł i 65,66 kg różnego rodzaju karmy.

Arrow
Arrow
Slider

Business Booster

06.12.2016

Spotkanie z Andrzejem Bugajskim „Business Booster” zorganizowane dla osób zainteresowanych tematyką prowadzenia własnego biznesu oraz kariery w e-commerce.

Arrow
Arrow
Slider

Trójmiejska Dolina Krzemowa #2

Druga edycja #TDK miała miejsce 25 listopada 2016 roku na Wydziale Ekonomicznym, Uniwersytetu Gdańskiego. Tematem konferencji był UX - czyli User Experience. Uczestnicy mogli dowiedzieć się jak wygląda proces tworzenia stron i aplikacji mobilnych przyjaznych użytkownikowi. Na scenie gościliśmy czterech prelegentów: Andrzeja Bugajskiego - właściciela domu kreatywnego, Tomasza Rybaka – specjalistę UX, Magdalenę Górecką – twórczynię aplikacji mobilnej i UX designerkę, oraz Zofię Babicką-Klecor – prawniczkę i założycielkę Legal Geeka. Konferencja została podzielona na dwie główne części – prelekcje oraz panel dyskusyjny, który można było śledzić w mediach społecznościowych, oraz poprzez transmisję live.

Arrow
Arrow
Slider

Kliknij w przycisk poniżej by obejrzeć transmisję na żywo z panelu dyskusyjnego TDK 2.

Radiowa Czwórka

30.05.2016

Zaproszenie oraz wizyta z Radiowej Czwórce w Warszawie na audycję na żywo „Na bogato”. Tematem godzinnej audycji była konferencja Trójmiejska Dolina Krzemowa. Celem audycji była promocja konferencji, KNEBu, Trójmiasta oraz naszej uczelni.

Kliknij poniższą ikonę aby odsłuchać audycję.

Arrow
Arrow
Slider

Google Analitics

20.05.2016

Wewnętrzne szkolenie koła „Podstawy Google Analytics” poprowadzone przez praktyka biznesowego oraz absolwenta naszej specjalności mgr Jakuba Kowalika.

Arrow
Arrow
Slider

Trójmiejska Dolina Krzemowa #1

11.05.2016

Konferencja Trójmiejska Dolina Krzemowa organizowana na Wydziale Ekonomicznym. Konferencja organizowana była w godzinach 9:00 – 15:00 pod honorowymi patronatami prezydentów Gdańska, Sopotu oraz Gdyni. W konferencji brało udział 5 przedstawicieli organizacji i przedsiębiorstw z branży IT z Trójmiasta (Krzysztof Moszyk, Krzysztof Spilka, Jakub Michalak, Dominik Zimakowski, Michał Mysiak). Konferencja została podzielona na dwie główne części – prelekcje oraz panel dyskusyjny, z zorganizowaną przez członków koła przerwą kawową. W konferencji uczestniczyło ok. 100 osób. Podczas konferencji można było śledzić jej przebieg na bieżąco poprzez media społecznościowe i aplikacje mobilne takie jak Facebook, Instagram, Snapchat. Dla nieobecnych gości była także możliwość oglądania na żywo panelu dyskusyjnego na fanpagu koła na Facebooku.

Arrow
Arrow
Slider

Kliknij w przycisk poniżej by obejrzeć relację na żywo z konferencji.

Łeba 2016

22-24.04.2016

Konferencja wyjazdowa w Łebie organizowana samodzielnie. Tematem konferencji było „Wykorzystanie neuromarketingu w projektowaniu UX serwisów internetowych”.

Arrow
Arrow
Slider

Desmart Gdynia

17.03.2016

Zaproszenie i wyjście do firmy DeSmart w Gdyni. DeSmart jest internetowym software housem, w którym tworzą aplikacje webowe oraz mobilne. Analizują, badają, tworzą makiety a następnie wytwarzają oprogramowanie dla swoich klientów.

Arrow
Arrow
Slider